Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Justiitsministeerium ootab tudengitelt korruptsiooniteemalisi artikleid 

Tallinn, 28. september 2017. Justiitsministeerium on kuulutanud välja konkursi, mille raames oodatakse tudengitelt korruptsioonist rääkivaid artikleid, mis peaksid olema ilmunud kohalikus lehes.

Konkursi eesmärk on innustada ja toetada korruptsioonialast uurivat ajakirjandust ning korruptsioonialast mõttevahetust ja toetada seeläbi korruptsioonialase teadlikkuse tõusu Eestis, eelkõige kohalikul tasandil, ning tunnustada ajakirjanduse üliõpilasi. Konkursile on oodatud artiklid, mis käsitlevad korruptsiooni temaatikat, tuues esile korruptsioonijuhtumi, näidates sealjuures korruptsioonivastase tegevuse kitsaskohti ning osutades kasutamata võimalustele.

Artikli täpse teema ning fookuse valib autor. Korruptsioonile võib artiklis läheneda nii selle laiema tähenduse järgi, milleks on usalduse kuritarvitamine, kui ka kitsama määratluse järgi, milleks on ametikoha kasutamine isiklikuks otstarbeks. Rohkem informatsiooni leiab aadressilt www.korruptsioon.ee.

Artikkel peab olema avaldatud Eestis kohaliku tähtsusega ilmuvas ajalehes 2017. aastal. Artikkel võib olla ilmunud kas eesti või võõrkeeles. Konkursile esitatakse originaaltekst koos eestikeelse tõlkega.

Artikkel tuleb esitada hiljemalt 12.11.2017.

EALL

 

 

 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele