Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Pressinõukogus vahetus kaks liiget

Tallinn, 1. detsember 2015. Pressinõukogu uued liikmed on alates tänasest advokaadibüroo Cobalt vandeadvokaat Viive Kaur ja Postimehe arvamustoimetuse juhataja Neeme Korv; Pressinõukogust lahkusid Eesti Advokatuuri kantsler Kristel Voltenberg ja venekeelse Postimehe endine peatoimetaja Jevgenia Värä.

Pressinõukogu koosseis alates 1. detsembrist on: Lääne Elu peatoimetaja Andrus Karnau (esimees),  Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuht Sulev Oll (aseesimees), Harju Maakohtu esimees ja kohtunik Helve Särgava, advokaadibüroo Cobalt vandeadvokaat Viive Kaur, Postimehe arvamustoimetuse juhataja Neeme Korv, ajalehe Maa Elu peatoimetaja Peeter Raidla, Kuku raadio peatoimetaja Hindrek Riikoja, Äripäeva peatoimetaja asetäitja Aivar Hundimägi, Maalehe peatoimetaja Andres Eilart ja Kunstiakadeemia professor David Vseviov.

Pressinõukogu on ajakirjanduse eneseregulatsiooni organ, mis pakub ajakirjandusega vastuollu sattunud inimesele või asutusele võimaluse leida kohtuväline lahendus. Nõukogu arutab kaebusi, mis laekuvad ajakirjanduses ilmunud materjalide peale. Kui Pressinõukogu liige on seotud arutlusel oleva kaebusega või kui liikmel on huvide konflikt, siis liige antud kaebuse arutelul ei osale.

Lisaks Eesti Ajalehtede Liidu liikmeslehtedele on Pressinõukoguga ühinenud Eesti Rahvusringhääling, Kanal 2, Delfi, raadio Kuku, Tallinna TV, BNS ja TV3.

EALL

 

 

 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele