Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Pressinõukogu uus esimees on AIvar Reinap

Tallinn, 23. jaanuar 2014. Pressinõukogu valis täna uueks esimeheks Postimehe uudiste- ja majandustoimetuse juhataja Aivar Reinapi, eelmisel esimehel Eve Rohtlal sai liikmeksoleku aeg täis detsembri lõpus.

Pressinõukogu koosseis on: ajalehe Postimees uudiste- ja majandustoimetuse juhataja Aivar Reinap (esimees), Kunstiakadeemia professor David Vseviov (aseesimees), Eesti Advokatuuri kantsler Kristel Voltenberg, Saarte Hääle peatoimetaja Merike Pitk, Maalehe vanemtoimetaja Sulev Oll, Delovõje Vedomosti peatoimetaja Oksana Kabrits, sotsioloog ja Saar Polli juhataja Andrus Saar, Harju Maakohtu kohtunik Meelis Eerik, Pärnu Postimehe peatoimetaja Peeter Raidla ja Kuku raadio peatoimetaja Hindrek Riikoja.

Pressinõukogu on ajakirjanduse eneseregulatsiooni organ, mis pakub ajakirjandusega vastuollu sattunud inimesele või asutusele võimaluse leida kohtuväline lahendus. Nõukogu arutab kaebusi, mis laekuvad ajakirjanduses ilmunud materjalide peale. Kui Pressinõukogu liige on seotud arutlusel oleva kaebusega või kui liikmel on huvide konflikt, siis liige antud kaebuse arutlusel ei osale.

Lisaks Eesti Ajalehtede Liidu liikmeslehtedele on Pressinõukoguga ühinenud Rahvusringhääling, Kanal 2, Delfi, raadio Kuku, BNS ja TV3.

EALL

 

 

 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele