Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Kujunduskonkursi žürii hindab võistlustöid

Tallinn, 1. veebruar 2012. Homme, 2. veebruaril koguneb Tartus Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) kujunduskonkursi žürii, et selgitada välja parima kujundusega ajalehed.

Võistluskategooriad on sel aastal kolm: kogu kujundus, olemusloo kujundus ja uuendus. Žürii valib välja kaks parima kujundusega ajalehte (tiraažiga alla 20 000 ja üle 20 000) ja kõige uuenduslikumat kujundusvõtet kasutava ajalehe. Samuti valitakse olemusloo kujunduse parim, selles kategoorias konkureerivad olemuslood, esseed, analüüsid-kommentaarid, intervjuud, reportaažid.

Kujunduskonkursil osaleb tänavu 14 lehte (kuus suurt ja kaheksa väikest). Kõik konkursil osalevad lehed võistlevad kogu kujunduse kategoorias. Uuenduse kategoorias võistleb kaheksa lehte ning olemusloo kujunduse kategoorias võistleb suuremate rühmas 35 ja väiksemates 17 tööd.

Kujunduskonkursi žürii esimees ja korraldaja on ajalehekujunduse doktor Roosmarii Kurvits. Žürii liikmed on Margit Toovere (Äripäev), Vahur Kalmre (Postimees), Tõnu Kaalep (vabakutseline), Ahto Meri (Anne & Stiil), Raimo Reiman (Eesti Päevaleht) ja Andrus Peegel (vabakutseline).

EALL

 


 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele