Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Kolmanda kvartali parimad lehereklaamid on valitud

Tallinn, 20. oktoober 2011. Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) liikmeslehtede reklaamijuhid valisid kolm parimat ajalehtedes kolmandas kvartalis ilmunud reklaami.

Kolm parimat on:
- Saku õlle reklaamid (Praha, Manchester, Dublin). Meediaagentuur on Omnicom Media Group Estonia ja reklaamiagentuur on Division. PDF
- Fazer Pagarid ASi reklaam Deli kaerakolmnurga ja mitmevilja kolmnurga kohta. Meediaagentuur on Trendmark ja reklaamiagentuur Tank. PDF
- Info-Auto reklaam „Suvekaupade soodusmüük“. Meediaagentuur ja kujundus Heelium. PDF

Eesti Ajalehtede Liit valib aasta parimat reklaami juba teist aastat. Auhinna eesmärk on tunnustada loovagentuuri, klienti, meediaagentuuri või reklaami loojat (kui reklaam pole valminud loovagentuuris).

Auhinnale kandideeriv reklaam võib olla ilmunud nii põhilehes, lisas, kleebitud lehe külge jne. Hindamise aluseks on reklaami efektne disain ja sõnum. Konkursil võivad osaleda ka välismaiste reklaamide adaptsioonid. Piiranguid reklaami suurusele ja erilahendustele ei ole.

EALL liikmeslehtede reklaamijuhtidest koosnev eelžürii valib igas kvartalis välja kolm parimat, mis kõik pääsevad finaali. 12 finalisti seast valib võitja žürii, kuhu kuuluvad vähemalt kolm liikmeslehtede esindajat, kliendi esindaja, loovagentuuride esindaja ja ekspert.

Võitnud reklaam trükitakse ära EALLi liikmeslehtedes.

EALL

 


 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele