Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Eesti Lugejaskonna Uuringu konkurss on lõppenud

Tallinn, 9. november 2011. Eesti Meediaorganisatsioonide Liidu väljakuulutatud Eesti Lugejaskonna Uuringu konkursi on võitnud Turu-uuringute AS, otsustas eile EMOLi juhatus.

Eesti Lugejaskonna Uuringu konkurss otsis uuringupakkujat, kes tegeleks järgnevad viis aastat trükimeedia sotsioloogiliste uuringutega.

Pakkumised esitasid kolm ettevõtet: GfK, Nielsen ja Turu-uuringute AS, kes kõik ka kvalifitseerusid konkursi tingimustele.

"Saime konkursi käigus kolm väga tugevat pakkumist, mis näitab üheltpoolt uuringufirmade huvi valdkonna vastu, teisalt aga uuringufirmade tugevat taset ja tugevnenud konkurentsivõimet," ütles EMOLi juhatuse liige Mart Raudsaar.

Eesti Meediaorganisatsioonide Liidu juhatusest ja ekspertidest koosnenud komisjon
hindas pakutud uuringu maksumust, kasutatavaid meetodeid, pakkujate tausta ning koostööväljavaateid eelseisval viiel aastal. Parima pakkuja tegijaks tunnistati Turu-uuringute AS, kellega jätkuvad lepinguläbirääkimised.

Eesti Meediaorganisatsioonide Liit ja Turu-uuringute AS loodavad lepingu sõlmimiseni jõuda detsembrikuu alguseks. Turu-uuringute AS alustab Eesti Lugejaskonna Uuringuga 1. jaanuarist 2012 ning tegemist on kvartaalse, kogu Eesti pressimaastikku hõlmava põhjaliku uuringuga.

Eesti Meediaorganisatsioonide Liitu kuuluvad Eesti Ajalehtede Liit, Eesti Ajakirjade Liit ja Eesti Meediaagentuuride Liit.

EALL

 


 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele