Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Pressisõber on kohtunik Helve Särgava ja pressivaenlane Suusaliit

Tallinn, 8. detsember 2011. Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) liikmeslehtede peatoimetajad valisid täna Tallinnas peetud aastakoosolekul 2011. aasta pressisõbraks kohtunik Helve Särgava ja pressivaenlaseks Eesti Suusaliidu.

Harju Maakohtu esimees Helve Särgava pälvis pressisõbra tiitli selle eest, et tema puhul on tegemist väga hea ja avatud suhtlejaga, kes suhtub ajakirjanikesse sõbralikult. Pressisõber saab auhinnaks nimelise ruupori, mis valmib Kuldgraali metallikunstnike käsitööna.

EALLi liikmeslehtede peatoimetajad valisid pressivaenlaseks Eesti Suusaliidu, kes valetas ja vassis.

EALLi aastakoosolekul kinnitati liidu 2012. aasta eelarve ning kuulati EALLi tegevjuhi  Mart Raudsaare ja nõukogu esimehe Erik Roose kokkuvõtet lõppevast aastast. Ettekandega esines Eesti Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees ja Riigikogu liige Sven Mikser.

Aastakoosolek valis järgmiseks aastaks EALLi nõukogu liikmeteks Priit Hõbemägi, Peep Kala, Erik Kalda, Kadi Lamboti, Meelis Mandeli, Kristjan Maueri, Margus Metsa, Priit Rauniste, Erik Roose, Andrei Titovi ja Vallo Toometi. EALLi nõukogu esimees on tuleval aastal Meelis Mandel.

EALL

 


 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele