Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Selgusid teise kvartali parimad ajalehereklaamid

Tallinn, 8. september 2011. Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) liikmeslehtede reklaamijuhid valisid välja kolm parimat tänavu teises kvartalis ilmunud ajalehereklaami.

Kolm parimat on:

  • NO99 Põhuteatri (Teater NO99) reklaam „Päike on kõikide päralt“ (kujundus Martin Pedanik). PDF
  • - Rademari (OÜ Rademar) reklaam „Vii meid välja!“, mille loov- ja meediaagentuur on Tabasco. PDF
  • - Viru Valge (Liviko AS) reklaam „Fenomen“, mille loovagentuur on Vatson Wunderman ja meediaagentuur Inspired Communications. PDF

Eesti Ajalehtede Liit valib aasta parimat reklaami juba teist aastat. Auhinna eesmärk on tunnustada loovagentuuri, klienti, meediaagentuuri või reklaami loojat (kui reklaam pole valminud loovagentuuris). Auhinnale kandideeriv reklaam võib olla ilmunud nii põhilehes, lisas, kleebitud lehe külge jne. Hindamise aluseks on reklaami efektne disain ja sõnum. Konkursil võivad osaleda ka välismaiste reklaamide adaptsioonid. Piiranguid reklaami suurusele ja erilahendustele ei ole.

EALL liikmeslehtede reklaamijuhtidest koosnev eelžürii valib igas kvartalis välja kolm parimat, kes kõik pääsevad finaali. 12 finalisti seast valib võitja žürii, kuhu kuuluvad vähemalt kolm liikmeslehtede esindajat, kliendi esindaja, loovagentuuride esindaja ja ekspert.

Võitnud reklaam trükitakse ära EALLi liikmeslehtedes. Võitja saab hinnalise meene ja oma valikul tasuta aastase lehetellimuse. 

EALL

 


 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele