Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Trükiturul tegutsevad ettevõtted asutasid meediaorganisatsioonide liidu

Tallinn, 5. juuli 2011. Juunis asutasid Eesti trükiturul tegutsevate ettevõtete esindusorganisatsioonid koostöökogu, Eesti Meediaorganisatsioonide Liidu (EML), mille üheks eesmärgiks on meedia-alase ühistegevuse ja hariduse edendamine.

EMLi asutajateks on Eesti Ajalehtede Liit ja Eesti Meediaagentuuride Liit, liitumas on ka vastloodud Eesti Ajakirjade Liit.

“Kuna uus organisatsioon hakkab ühendama kõiki Eesti olulisemaid trükituru valdkonna ettevõtteid, on maailma kontekstis tegemist Joint Industry Committee’ga,” ütles EMLi juhatuse liige Mart Raudsaar. “Tegemist on igas mõttes neutraalse organisatsiooniga, mis otsib koostööd ja konsensust.”

Ühe esimese tegevusena on EML kuulutanud välja konkursi, leidmaks uuringupakkuja Eesti Lugejaskonna Uuringule perioodiks 2012-2016. Eesti Lugejaskonna Uuring eesmärk on pakkuda terviklikku ülevaadet Eesti trükiajakirjanduse lugemistrendidest. Konkursil võivad kandideerida kõik kodumaised ja välismaised uuringupakkujad, pakkumiste esitamise tähtaeg on 1. oktoober 2011.

EALL

 


 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele