Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Selgus 2010. aasta parim ajalehes ilmunud reklaam

Rademar Tallinn, 2. veebruar 2011. Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) eestvedamisel oli täna koos žürii, kes nimetas 2010. aasta parima lehereklaami nominentideks Saku Rocki, Rademari ja SEB Panga reklaamid, võitja avalikustatakse 4. märtsil pidulikul tseremoonial.

Kolm parimat mullu ajalehes ilmunud reklaami on:
- Rademari reklaamide sari „Praktiline ka linnadžunglis“, mis ilmus eelmise aasta teises kvartalis. Reklaamiagentuur on Tabasco.
- SEB Panga sponsorreklaam „SEB on Rahvusooper Estonia kuldsponsor“. Idee Royal Service ja SEB, teostus Variant, meediaagentuur on Mediapool Vizeum. Ilmus mullu neljandas kvartalis.
Rademar - Saku Rock´i reklaam üle kahe külje „Metalli ka!“, mis ilmus eelmise aasta alguses. Reklaamiagentuur Der Tank, meediaagentuur OMD Estonia.  

Žürii valis nominendid välja 13 reklaami seast. Aasta parima auhinna pälvinud reklaam avalikustatakse koos aasta ajakirjandusauhindadega 4. märtsil Tallinnas Õpetajate Majas toimuval pidulikul tseremoonial. 

Žüriisse kuulusid Postimehe reklaamidirektor Marika Jahilo, Tallinna Ülikooli Kommunikatsiooni Instituudi õppejuht ja lektor Tiina Hiob, reklaamiagentuuri Tank juhataja Joel Volkov, meediaagentuuri OMD strateegiajuht Arno Pae, reklaamispetsialist Olav Osolin ja Info-Auto turundusdirektor Tiit Lillipuu.

SEB

 „Aasta parima reklaami“ auhinna eesmärk on tunnustada loovagentuuri, klienti, meediaagentuuri või reklaami loojat (kui reklaam pole valminud loovagentuuris). Auhinnale kandideerinud reklaam võis olla ilmunud nii põhilehes, lisas, kleebitud lehe külge jne. Hindamise aluseks oli reklaami efektne disain, sõnum ja idee sobivus printi. Konkursil võisid osaleda ka välismaiste reklaamide adaptsioonid. Piiranguid reklaami suurusele ja erilahendustele ei olnud.

Võitnud reklaam trükitakse ära EALLi liikmeslehtedes. Võitja saab meene ja oma valikul tasuta aastase lehetellimuse. 

EALL

 


 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele