Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Ajalehtede Liidu aastakoosoleku peateemaks oli majanduse ja printmeedia olukord

Tallinn, 18. mai 2010. Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) liikmeslehed pidasid täna, 18. mail Tallinnas aastakoosolekut, kus kuulati ettekandeid majanduse hetkeseisust, Pressinõukogu tööst ning olukorrast ajakirjade turul.

Aastakoosolekul esines Sampo Panga ja Eesti Pangaliidu juhatuse esimees Aivar Rehe, kelle sõnul on finantskriis mööda saamas. Aivar Rehe sõnul jääb aga kriisiga kaasnenud tööpuudus võtmeküsimuseks ka edaspidi ning teema jääb ajalehtedesse kaheks-kolmeks aastaks. Aivar Rehe rääkis ka inflatsioonist, Eesti pangandussektori olukorrast ning lähiaja ootustest.

Ajakirjade Kirjastuse juhatuse esimees Mart Luik rääkis, kuidas on kriis mõjutanud ajakirjade reklaamikäivet ja lugejaskonda ning milline on pilt ajakirjade turul. Samuti rääkis Mart Luik masu õppetundidest ning ajakirjade tulevikuväljavaadetest.

Pressinõukogu tööst tegi ülevaate Pressinõukogu esimees ja Postimehe peatoimetaja Merit Kopli, kes võttis kokku Pressinõukogu viimase aasta töö ja statistika, mida iseloomustab kaebuste arvu kasv ning taunivate otsuste ülekaal.

Ajalehtede majandusaasta kokkuvõtte ja EALLi tegevuse ülevaate tegi EALLi juhatuse liige Toomas Leito. Liikmeslehtede esindajad kinnitasid ka liidu 2009. majandusaasta aruande.

Aastakoosoleku avas EALLi nõukogu esimees Mihkel Reinsalu.

EALLis on 40 liikmeslehte.

EALL

 


 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele