Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Euroopa ajalehtede väljaandjad peavad Tallinnas väljasõiduistungit

Tallinn, 17. veebruar 2009. Eile ja täna on Tallinnas koos Euroopa erinevate riikide ajalehtede väljaandjad, et pidada väljasõiduistungit ning kohtuda Eesti ajalehtede juhtide ja poliitikutega.

Euroopa Ajalehtede Väljaandjate Liidu (European Newspaper Publishers` Association, ENPA) liikmed kohtusid eile Tallinnas Euroopa Parlamendi liikme Tunne Kelami, Riigikogu aseesimehe Kristiina Ojulandi, Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) nõukogu esimehe Kristjan Maueri ja juhatuse liikme Toomas Leitoga. Kohtumistel räägiti ajalehtede olukorrast ja tulevikuväljavaadetest Eestis ja Euroopas, aga ka Euroopa Liidu ja Eesti seadusandlusest. Kohtumistel jäi kõlama, et majanduskriisi ajal on ajalehtede jaoks oluline, et oleks tagatud meediatööstust edendav seadusandlus.

ENPA kohtumise raames toimub Tallinnas kaks olulist nõupidamist: täna peab koosolekut direktorite ümarlaud ning eile toimusid ENPA sotsiaal- ja õigusküsimustega tegeleva komitee koosolekud. Kohtumistel on kõne all riigi toetus avalik-õiguslikule ringhäälingule, alkoholi- ja autoreklaam, käibemaks, meedia kontsentratsioon jt. teemad.

EALL

 


 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele