Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Ajalehtede Liit peab aastakoosolekut ning valib pressisõbra ja -vaenlase

Tallinn, 8. detsember. Eesti Ajalehtede Liit (EALL) peab kolmapäeval, 10. detsembril Tallinnas aastakoosolekut, kus on kavas kuulata ettekandeid, kinnitada järgmise aasta eelarve ning valida pressisõber ja –vaenlane.

EALLi aastakoosolekul esinevad rahandusministeeriumi kantsler Tea Varrak, kes räägib Eesti võimalustest väljumiseks finants- ja majanduskriisist ning Eesti Posti juhatuse esimees Ahti Kallaste, kes annab ülevaate ajalehtede kojukandetariifidest ja kojukandeteenuse edendamisest järgmisel aastal.

EALLi nõukogu esimees Erik Roose ja juhatuse liige Toomas Leito teevad kokkuvõtte liidu lõppeva aasta tööst. Samuti kinnitab aastakoosolek 2009. aasta eelarve ning valib liidu nõukogu liikmed ja nõukogu esimehe.

Aastakoosolek lõppeb 2008. aasta pressisõbra ja –vaenlase valimisega. Nii sõbra kui ka vaenlase kandidaadid on esitanud liikmeslehtede toimetused, kandidaate saab esitada ka kolmapäevasel aastakoosolekul. EALLi liikmeslehed valivad pressisõpra ja –vaenlast juba 15. korda. Pressisõber saab auhinnaks nimelise ruupori, mis valmis Kuldgraali metallikunstnike käsitööna.

EALL

 


 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele