Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Ajalehtede Liit korraldab konverentsi teemal „Meedia ja valimised”

Tallinn, 22. jaanuar 2007. Eesti Ajalehtede Liit (EALL) koostöös Eesti Konverentsikeskuse ja Best-marketingiga korraldab reedel, 26. jaanuaril Tallinnas Radisson SAS hotellis konverentsi „Meedia ja valimised. Kes võidab?”.

Konverentsi avab EALL nõukogu esimees, Eesti Päevalehe peadirektor Aavo Kokk.

Meedia mõjust valimistele Rootsis ja Rootsi meedia kogemustest 2006. aasta sügise parlamendivalimistel räägib Svenska Dagbladeti vastutav väljaandja Raoul Grünthal.

Üleriigilise ajalehe peatoimetaja võimalustest mõjutada valimistulemusi räägib Eesti Päevalehe peatoimetaja Lea Larin. Ajakirjanike meelsuse ja läbipaistvuse üle arutleb Ilmar Raag. Toomas Hendrik Ilvese valimismeeskonna liige Hannes Rumm kõneleb aga teemal „Ajakirjandus ja presidendivalimised”.

Konverentsil on kavas kaks diskussiooni. Diskussioonis meediakapitali poliitilisest sõltumatusest osalevad Hans H. Luik (Ekspress Grupp), Andres Ammas (Lääne Elu) ja Igor Rõtov (Äripäev) ning paneeldiskussioonis „Kuidas on meedia aidanud kaasa minu juhitava erakonna edule?” osalevad Riigikogus esindatud erakondade juhid: Edgar Savisaar, Andrus Ansip, Villu Reiljan, Mart Laar, Ivari Padar.

Konverentsi juhib BNSi vastutav peatoimetaja Anvar Samost

Konverentsile on oodatud ajakirjanikud, meediaettevõtete juhid, suhtekorraldajad, pressiesindajad, kommunikatsioonispetsialistid, Riigikogu ja kohalike omavalitsuste volikogude liikmed, aga ka kõik teised huvilised. Täpsem info http://www.eall.ee/uritused/2007/konverents.html.

EALL

 


 

 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele