Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Pressinõukogu uus liige on vandeadvokaat Viive Kaur

Tallinn, 1. veebruar 2007. Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) nõukogu nimetas eelmisel nädalal Pressinõukogu uueks liikmeks vandeadvokaat Viive Kauri.

Viive Kauri volitused Pressinõukogu liikmena hakkavad kehtima tänasest, 1. veebruarist. Vandeadvokaat Viive Kaur nõustab kliente intellektuaalse omandi, asjaõiguse, omandireformi, elamu- ja perekonnaõigusega seotud küsimustes.

Viive Kaur vahetas Pressinõukogus välja advokaat Anu Uritami, kes seoses õiguskantsleri nõunikuks tööle asumisega lahkus Pressinõukogust alates 1. jaanuarist.

Pressinõukogu on ajakirjanduse eneseregulatsiooni organ, mis pakub ajakirjandusega vastuollu sattunud inimesele või asutusele võimaluse leida kohtuväline lahendus. Nõukogu arutab kaebusi, mis laekuvad ajakirjanduses ilmunud materjalide peale. Kui Pressinõukogu liige on seotud arutlusel oleva kaebusega või kui liikmel on huvide konflikt, siis liige antud kaebuse arutlusel ei osale.

Lisaks Eesti Ajalehtede Liidu liikmeslehtedele on Pressinõukoguga ühinenud Eesti Televisioon, Eesti Raadio ning Delfi.

Pressinõukogu liikmed on Sakala peatoimetaja Eve Rohtla (esimees), Eesti Panga nõukogu nõunik ja sotsioloog Ivi Proos (aseesimees), Postimehe peatoimetaja Merit Kopli, advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius vandeadvokaat Viive Kaur, Eesti Ekspressi peatoimetaja Priit Hõbemägi, SL Õhtulehe peatoimetaja Väino Koorberg, Mitte-eestlaste Integratsiooni Sihtasutuse juhataja Tanel Mätlik, Eesti Kunstiakadeemia rektor Signe Kivi, Den za Dnjom ajakirjanik Nikolai Nortov ning Eesti Televisiooni programmi nõustaja Raivo Suni.

EALL

 


 

 

 

 Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele