Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Võistlustööd EL ajakirjandusauhinnale tuleb esitada 20. novembriks

Tallinn, 17. november. Kolm päeva on aega, et esitada võistlustöid Euroopa Liidu ajakirjandusauhinnale, mille on välja kuulutanud Eesti Ajalehtede Liit (EALL) koostöös Euroopa Komisjoni Delegatsiooniga Eestis. Töid oodatakse EALLi hiljemalt  20. novembriks.

Zhürii selgitab välja trükimeedias avaldatud parima töö kahes kategoorias:
1. kommentaar, analüüs;
2. olemuslugu.

Tööde saatmisel tuleb märkida, kummas kategoorias kandideeritakse. Iga kandidaadi puhul võib esitada kuni kolm üksiktööd ja/või ühe artikliseeria (maksimaalselt kolme näitega).

Kandidaate võivad esitada ajakirjanikud ise, väljaanded või ajakirjandusega seotud institutsioonid.

Tööd peavad olema avaldatud Eesti ajakirjanduses ajavahemikul 10.11.2001 kuni 10.11.2002. Tööd palume esitada väljalõikena või hästi loetava koopiana, kuhu on märgitud väljaande nimi ning ilmumise kuupäev. Puudulikult vormistatud materjale ei arvestada.

Võistlustööd märgusõnaga "EL ajakirjandusauhind 2002" tuleb esitada aadressil:

Eesti Ajalehtede Liit
Pärnu mnt. 67a
Tallinn, 10134

Võistlustöid hindav zhürii koosneb Eesti Ajalehtede Liidu ning Euroopa Komisjoni Delegatsiooni esindajatest, meedia ja eurotemaatika spetsialistidest.

Mõlemas kategoorias on parima töö auhinnaks lähetus detsembris Kopenhaagenis toimuvale Euroopa Liidu tippkohtumisele, kus on kavas teha ELi ajalooline laienemisotsus. 

EALL

 
Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele