Esilehele
Esilehele
Esilehele
TRÜKI  |  IN ENGLISH

Ajalehed ja kohalikud omavalitsused korraldavad postiseaduse eelnőu arutelu

Tallinn, 4.jaanuar 2001. Eesti Ajalehtede Liit (EALL) ja Eesti Omavalitsusliitude Ühendus (EOÜ) korraldavad 9.jaanuaril Tallinnas rahvusraamatukogus postiseaduse alase seminari.

Eelmise aasta lőpul Riigikogus menetlusse vőetud postiseaduse eelnőu vőib radikaalselt muuta postialast olukorda Eestis, kusjuures vőivad toimuda muutused postiteenuse vőrdsel kättesaadavusel üle riigi. Kui kirjakanne maapiirkondadesse jääb harvemaks kui seni, kannataks ka ajalehtede kätteviimine. Seetőttu on postiseaduse eelnőu käekäik ajalehtedele ja ajalehelugejatele elulise tähtsusega teema.

EOÜ ja EALL korraldavad seminari, et jőuda selgusele, milliseid muudatusi planeeritav postiseaduse eelnőu tuua vőib ning milline tee oleks Eestile parim. Seminaril tutvutakse ka teiste riikide suundumustega postiteenuse osutamisel, et mitte korrata seal tehtud vigu. Seminari sihtrühm on poliitikud, omavalitsusjuhid, postispetsialistid, ajakirjandus.

Esinevad teede- ja sideministeeriumi asekantsler Tőnu Naestema, Tartu Ülikooli geograafia instituudi teadur Garri Raagma, Viljandi linnavolikogu liige Tauno Tuula, riigikogu majanduskomisjoni liige Kalev Kukk, AS Eesti Meedia juhatuse esimees Mart Kadastik ja välisekspert.

Seminari juhatavad Eesti Omavalitsusliitude Ühenduse esimees Kurmet Müürsepp ja Eesti Ajalehtede Liidu tegevdirektor Tarmu Tammerk.

Osavőtuks palume registreeruda: Sirje Ludvig - Eesti Omavalitsusliitude Ühenduse koordinaator, tel. 6943 422;
gsm: 050 23 000, e-post: sirje@ell.ee

EALL

 
Eesti Ajalehtede Liit

Pärnu mnt 67A
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 1005
Fax. +372 631 1210
eall@eall.eeTagasi  -  Esilehele